kontakt@oswbz.org +48 515 382 917
Zwiększamy szeregi
Marzec 9, 2018
0

Miło nam poinformować, że do naszej organizacji dołączyła kolejna firma, której celem jest wspieranie zrównoważonego budownictwa.  ­F.B.I. TASBUD S.A. to firma z wyłącznie polskim kapitałem, posiadająca ponad 30 – letnie doświadczenie w sektorze budownictwa i mająca silną pozycję na rynku. Głównym profilem działalności Spółki jest generalne wykonawstwo inwestycji kubaturowych na terenie Polski i poza jej granicami.

Wieloletnie doświadczenie, doskonałe zaplecze techniczne i wykwalifikowana kadra, umożliwiają osiągnięcie sukcesu, czego dowodem jest realizacja ambitnych inwestycji z wielu sektorów, m.in.: budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej oraz specjalistycznego jak również ciągły rozwój firmy. W Spółce funkcjonuje Pion Naukowo-Badawczy, w szeregi którego wchodzą najwybitniejsi naukowcy oraz inżynierowie F.B.I. TASBUD S.A. Generalny Wykonawca otrzymał wiele prestiżowych nagród i certyfikatów (potwierdzających m.in. aktywną działalność w środowiskach naukowych).

Spółka angażuje się także w projekty z zakresu CSR, wspierając np. lokalne społeczności, fundacje, Domy Dziecka oraz Domy Samotnej Matki.

Więcej na: fbitasbud.pl