kontakt@oswbz.org +48 515 382 917
Top Woman in Real Estate
Luty 5, 2018
0

Zostaliśmy partnerem wyjątkowego wydarzenia, jakim bez wątpienia jest Top Woman in Real Estate. Dążąc do zmian na polskim rynku nieruchomości, Fundacja Międzynarodowy Instytut Innowacji i Rozwoju organizuje konkurs, który wyłoni zarówno kobiety, odnoszące sukcesy, jak i firmę, która je w tym wspiera. 

 

Naszym wspólnym celem jest przygotowanie przedsięwzięcia, które pozwoli stworzyć platformę wymiany wiedzy, kontaktów i przyczyni się do rozwoju osobistego ambitnych przedstawicielek branży nieruchomości i budownictwa. Stąd pomysł wyróżnienia i wypromowania pań, które osiągają największe sukcesy biznesowe, a ich działania inspirują innych do przełamywania barier.

 

W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy do zgłaszania kandydatur i do propagowania inicjatywy, jak również do rozważenia ofert partnerskich. Konkurs Top Woman in Real Estate to wyjątkowa okazja do zaprezentowania usług i produktów przed ok. 300 osobami, reprezentującymi rynek nieruchomości i budownictwa w Polsce. To również wspaniała możliwość bezpośredniego dotarcia do kobiet, piastujących wysokie stanowiska w tej branży.

 

Rozstrzygnięcie tegorocznej edycji nastąpi na uroczystej Gali w kwietniu 2018 r. Przedsiębiorcze panie będą oceniane w następujących kategoriach głównych:

  • Business management
  • Innovator
  • Business support
  • Commercial sales
  • Residential sales
  • Acivity for green building

 

Na uwagę zasługują też kategorie specjalne: Pro-Women Company of the Year, Top Female Journalist of Real Estate i Personality of the Year – nagroda specjalna, przyznawana decyzją internautów. Wydarzeniem towarzyszącym rozdaniu nagród będzie konferencja połączona z biznes mikserem. Hasłem przewodnim konferencji jest samorozwój, a do współpracy zaproszony został m.in. Instytut Gallupa.

 

„W wielu sektorach rola kobiet zmieniła się w ostatnich latach. Nierzadko panie musiały torować sobie drogę nie tylko kompetencjami, ale i siłą charakteru. Poprzez inicjatywy takie jak ta, chcemy to zmieniać. Pokazywać kobiecy wymiar zarządzania i skalę osiągnięć biznesowych, które przyspieszają rozwój całego rynku” – mówi Krystyna Swojak pomysłodawczyni i organizatorka konkursu Top Woman in Real Estate oraz Dyrektor Marketingu targów nieruchomości i inwestycji Real Connect.

 

Udział w plebiscycie można zgłaszać do 5 marca – osobiście, poprzez dział swojej firmy lub organizację, działającą w branży. Za wybór zwycięzców odpowiada kapituła, pełniąca rolę Jury wydarzenia. W jej skład wchodzą zarówno kobiety, jak i mężczyźni, będący przedstawicielami zarządów największych firm branży nieruchomości i budownictwa.

 

W połowie marca, zostanie opublikowana lista nominowanych i od tego momentu zbierane będą głosy internautów. Już teraz można wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie: topwoman.pl