kontakt@oswbz.org +48 515 382 917
Real Connect 2018
Marzec 19, 2018
0

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji targów i konferencji Real Connect, odbywającej się 23-24 maja w Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie. W wydarzeniu weźmie udział około 100 wystawców i 2000 odwiedzających z naszego regionu Europy oraz liczne grono profesjonalistów z kraju i zagranicy.

Ogólnokrajowe Stowarzyszenie Wspierania Budownictwa Zrównoważonego zostało tegorocznym partnerem merytorycznym konferencji i już teraz zaprasza do udziału w:

  • Warsztaty z certyfikacji WELL – nowatorskie spojrzenie na komfortowe miejsce pracy atrakcyjne dla pracownika. – poprowadzone przez Agnieszkę Rylską i Katarzynę Maćkiewicz z Go4Energy, które ukończyły pierwsze w Polsce szkolenie WELL Accredited Professional.
  • Panel dyskusyjny pt.: Jaki jest wpływ certyfikatów ekologicznych na zwiększenie i przyspieszenie komercjalizacji budynków? – poprowadzony przez dr Piotra Bartkiewicza adiunkta na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej, współzałożyciela i członka zarządu OSWBZ z udziałem przedstawicieli firm członkowskich stowarzyszenia takich jak: APA Wojciechowski Architekci, dewelopera komercyjnego Skanska Property Poland, agencji Cushman & Wakefield oraz firmy doradczej Go4Energy.

O szczegółach dotyczących dokładnego terminu i godziny każdego z wydarzeń poinformujemy wkrótce. Dodatkowo, dla wszystkich sympatyków OSWBZ z organizatorem wydarzenia ustalony został rabat 10% na zakup biletów i ofertę wystawienniczą. W razie zainteresowania skorzystaniem z preferencyjnych cen udziału, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z panią dyrektor Krystyną Swojak: kswojak@realconnect.pl +48 502 662 551.