kontakt@oswbz.org +48 515 382 917

Szkolenia WELL- planowane

black268

Szkolenia WELL


Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniach organizowanych przez Ogólnokrajowe Stowarzyszenie Wspierania Budownictwa Zrównoważonego (OSWBZ) z zakresu certyfikacji WELL Building Standard.


Szkolenie – podstawy WELL Building Standard™


WELL Building Standard® to system certyfikacji, stworzony przez IWBI™ (International WELL Building Institute™). Jako pierwszy skupia się on przede wszystkim na zdrowiu i samopoczuciu użytkowników budynków. System oparto na założeniu, że budynek (gdzie spędzamy ponad 90% swojego czasu) wpływa w istotny sposób na ludzi – fizyczne otoczenie w budynku wspiera zdrowie, produktywność i samopoczucie użytkowników, co poparte jest licznymi naukowymi i medycznymi badaniami, analizującymi ten związek. Certyfikacja budynku stanowi potwierdzenie, że sposób zaprojektowania przestrzeni promuje zdrowie i dobre samopoczucie przyszłych użytkowników.

Zakres tematyczny szkolenia obejmuje:

  • 7 obszarów WELL Building Standard®
  • proces certyfikacji od rejestracji do uzyskania certyfikatu
  • typy oraz poziomy certyfikacji
  • praktyki, pomagające spełnić wymogi certyfikacji
  • porównanie WELL i LEED

Uczestnicy dowiedzą się, jak wykorzystać budynki jako narzędzia do wspierania ludzkiego zdrowia, dobrego samopoczucia i komfortu oraz poznają praktyczne zastosowanie rozwiązań, mających wpływ na podniesienie jakości życia użytkowników inwestycji.


WELL AP exam preparation – kurs przygotowawczy do egzaminu WELL Accredited Professional


Dla osób, które planują zostać WELL Accredited Professionals (WELL AP), organizujemy dedykowany kurs WELL AP exam preparation, prowadzony w języku angielskim przez certyfikowanego trenera z IWBI™ (International WELL Building Institute™).

Zainteresowanych prosimy o kontakt celem uzgodnienia dogodnego terminu i miejsca.

KONTAKT:
Katarzyna Podyma
OSWBZ Project Manager
e-mail: katarzyna.podyma@oswbz.org
tel.: +48 515 382 917