kontakt@oswbz.org +48 515 382 917
Szkolenie WELL Accredited Professional
Październik 6, 2017
0

Serdecznie zapraszamy na szkolenie z systemu certyfikacji WELL Building Standard, przygotowujące do egzaminu na WELL Acredited Professional.

WELL Building Standard® to system oceny środowiska architektonicznego, łączący najlepsze praktyki w dziedzinie projektowania i budowy z działaniami na rzecz zdrowia i dobrego samopoczucia. WELL Building Standard jest zwieńczeniem prac badawczo-rozwojowych, realizowanych przez czołowych specjalistów w dziedzinie medycyny, nauk ścisłych i „zielonego” budownictwa. Ogólnym celem systemu WELL Building Standard jest ochrona i poprawa stanu zdrowia i dobrego samopoczucia osób przebywających w budynkach.

Kurs przygotowujący do egzaminu WELL AP stanowi drobiazgowe i skuteczne podejście do nauki. Ujęte w nim treści kładą nacisk na opanowanie informacji dotyczących systemu WELL Building Standard, siedmiu Koncepcji WELL, wszystkich 105 cech oraz ich wymogów, a także procedury certyfikacji WELL.

  • Termin: 27-28 listopada 2017 r.
  • Czas trwania: 9:00-17:00
  • Miejsce: Warszawa

Uwaga: Szkolenie odbędzie się w języku angielskim i zostanie poprowadzone przez trenera z IWBI Academy.

OSWBZ udowadnia, że jest liderem w walce o zdrowe budynki, organizując pierwszy w Polsce kurs przygotowawczy do egzaminu WELL AP. Szczegółowe informacje dotyczące kosztów szkolenia dostępne są na stronie: http://oswbz.org/szkolenia-well/