kontakt@oswbz.org +48 515 382 917
Eko konkurs literacki
Listopad 9, 2017
0

Właśnie startuje konkurs literacki „Bambini Litera – dzieci piszą”, którego motywem przewodnim jest ekologia. Jako patron tego wydarzenia serdecznie zapraszamy w magiczną podróż do krainy dziecięcej wyobraźni. Być może to początek niezwykłej przygody? Jeśli Państwa dzieci lub dzieci znajomych i najbliższych kochają książki, mają głowę pełną pomysłów, lubią wymyślać historie i opowiadać bajki – koniecznie namówcie je do wzięcia udziału w konkursie, organizowanym przez Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

 

Zadanie polega na wymyśleniu bajki, opowiadania, komiksu lub wiersza, w którym najmłodsi przedstawią swoją wizję świata przy zastosowaniu ekologicznych rozwiązań. To pomysły na zdrowe i zielone życie mieszkańców oraz ochronę roślin i zwierząt. Wygraną jest druk opowiadania w książce, którą wydamy na zakończenie projektu. Publikacja twórczości na papierze to marzenie większości pisarzy na całym świecie. Nie mamy wątpliwości, że będzie ona równie ważną i wyjątkową nagrodą dla początkujących małych literatów.

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu jest dla nas bardzo ważna i nie kończy się w granicach brył budynków. Nowa akcja społeczno-edukacyjna „Bambini Litera – dzieci piszą” to kolejny krok w stronę propagowania mądrej i odpowiedzialnej postawy.

 

Więcej informacji na stronie:www.bambinilitera.pl