kontakt@oswbz.org +48 515 382 917
Międzynarodowe Targi Energi Odnawialnej RE-Energy i Strefa Termomodernizacji i Efektywności Energetycznej w Budownictwie
08/07/19
0

Jako Patron Merytoryczny Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej RE-Energy i Strefy Termomodernizacji i Efektywności Energetycznej w Budownictwie serdecznie zapraszamy do zapisów na wydarzenie.  😉 

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-Energy to unikatowe wydarzenie targowe dedykowane szeroko pojętej energii odnawialnej (OZE), podczas którego zostaną przedstawione najnowocześniejsze rozwiązania i technologie. RE-Energy to nie tylko możliwość pokazania jak w prosty sposób zadbać o środowisko, ekologicznie dostarczyć i generować energię, ale jest to również możliwość poszerzenia dotychczasowej wiedzy o energetyce i ekologii.

Strefa Termoexpo to obowiązkowa pozycja w kalendarzu dla przedstawicieli branży termomodernizacji i szeroko interpretowanego ogrzewnictwa ekologicznego. Są one skierowane do wszystkich, którym zależy na podniesieniu efektywności energetycznej budynków a tym samym na ograniczeniu zużycia ciepła do minimum.

To wydarzenie bez wątpienia będzie platformą wymiany wiedzy teoretycznej i praktycznej w temacie budownictwa pasywnego, energooszczędnego, zero-energetycznego czy dodatnio-energetycznego.

 

0045_banner_Reenergy_465x140px_Strefa2019banner_Termoexpo_1427x450px_Strefa2019