kontakt@oswbz.org +48 515 382 917
Aktualności
EKO PRZESTRZEŃ, EKO POMYSŁ, EKO JA – KONKURS
11/02/20
0

Jako partner merytoryczny serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie EKO PRZESTRZEŃ, EKO POMYSŁ, EKO JA organizowanego w ramach programu edukacyjnego Kształtowanie Przestrzeni.

Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej oraz Fundacja Promocji Architektury SARP zapraszają uczniów w wieku 12-19 lat do udziału w konkursie EKO PRZESTRZEŃ, EKO POMYSŁ, EKO JA. To już VII edycja ogólnopolskiego konkursu organizowanego w ramach programu edukacyjnego Kształtowanie Przestrzeni.

W tym roku uczestnicy w zespołach 3-5 osobowych szukać będą pomysłu na ekologiczną przestrzeń lub proekologiczne działanie. Pomysł należy przedstawić na planszy o wymiarach 50×70 cm w dowolnej technice. Termin składania prac upływa 19 maja 2020 r.

Na zwycięzców czekają architektoniczne nagrody rzeczowe. Najwyżej ocenione prace wywalczą nagrody pieniężne dla swojej szkoły lub placówki. Uroczysta gala wręczenia nagród w Warszawie przyniesie dodatkowe niespodzianki.

Szczegóły na stronie internetowej www.warsztatarchitekta.pl/archischolar w zakładce Konkurs 2020

 

Partnerem Programu jest firma Fakro,  konkurs realizowany jest w oparciu o grant Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z funduszu edukacja kulturalna.

Konkurs objęty jest patronatem: Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki, Narodowego Centrum Kultury, Narodowego Instytutu Dziedzictwa, Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) oraz Ogólnokrajowego Stowarzyszenia Wspierania Budownictwa Zrównoważonego  

patronat medialny: ARCH, Z:A oraz Architektura Murator