kontakt@oswbz.org +48 515 382 917
PropTech CEE Marketplace & Summit
Wrzesień 22, 2018
0

Jako partner wydarzenia serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w I edycji PropTech CEE Marketplace & Summit. To inicjatywa zorganizowana z myślą o firmach, które świadczą innowacyjne usługi i dostarczają nowoczesnych rozwiązań technologicznych, mających zastosowanie w nieruchomościach. Event odbędzie się 25 października (czwartek) 2018 w hotelu InterContinental w Warszawie podczas ósmej edycji CEE Investment Awards.

O wyjątkowości wydarzenia świadczy unikalna możliwość zaprezentowania oferty w otoczeniu kilkudziesięciu inwestorów z Polski i Europy, głównie osób z tzw. top managementu. Targi będą miały kameralny charakter i będzie  im towarzyszyła konferencja w pełni poświęcona tematyce PropTech. Uczestnicy wydarzenia będą mieć do dyspozycji bufet z przekąskami i napojami zapewniony przez hotel InterContinental. Dodatkowo, otrzymają elektroniczne materiały marketingowe (zaproszenie i banner z własnym logotypem) i będą promowani w na portalu LinkedIn. Miejsce wystawiennicze zawiera: stolik, 4 krzesła, miejsce na plazmę i 2 roll upy. Wystawca otrzymuje również 2 gratisowe bilety na Forum/MarketPlace.

Szczegóły na stronie: http://www.ceeinvestmentawards.com/article/proptech-marketplace-summit-will-take-place-during-8th-annual-investment-awards-forum W razie jakichkolwiek pytań czy zainteresowania udziałem, prosimy o bezpośredni kontakt z Agnieszką Sławomirską – Chmarzyńską pod adresem e-mail: agnieszka@slawomirska-chmarzynska.com lub pod nr tel.: +48 601 382 667.