kontakt@oswbz.org +48 515 382 917
OSWBZ Partnerem konferencji The Business Booster 2015 (TBB)
Wrzesień 22, 2015
0

OSWBZ Partnerem The Business Booster 2015 (TBB). Konferencja odbędzie się 21-22 października w Berlinie, serdecznie zapraszamy! 

O tym, że wsparcie KIC InnoEnergy, międzynarodowej firmy będącej motorem innowacji europejskiego przemysłu energetycznego, to więcej, niż może zaoferować najlepszy inkubator, będą mogli się przekonać uczestnicy konferencji The Business Booster 2015 (TBB). Tegoroczna, trzecia edycja odbędzie sie już za niecały miesiąc, tj. 21 – 22 października w Berlinie. Dzięki szerokim kontaktom KIC InnoEnergy w świecie biznesu, na TBB zaproszeni zostali kluczowi gracze na rynku zrównoważonej energii, w tym przedstawiciele przemysłu, business angels oraz funduszy venture capital. Zeszłoroczna edycja, która odbyła się w Barcelonie, była dużym sukcesem, gdyż udało się stworzyć platformę między twórcami innowacyjnych rozwiązań, a przemysłem i inwestorami – wyjaśnia Diego Pavia, Dyrektor Generalny KIC InnoEnergy. – Liczę, że także w tym roku nasze start-upy pokażą się z jak najlepszej strony. The Business Booster to nie tylko szansa na znalezienie inwestora dla innowacyjnych spółek. To również dwa dni wykładów i paneli dyskusyjnych najbardziej wpływowych postaci związanych z innowacjami i zrównoważoną energią. W tym roku nie można przegapić wystąpienia prof. Jaideepa Prabhana, współautora jednej z najważniejszych książek ostatnich lat poświęconych innowacyjnemu biznesowi – „Jugaad Innovations”. Podczas TBB będzie można również zawalczyć o 10 tys. euro. Nagroda przewidziana jest dla start-upu, którego projekt zostanie najciekawiej zaprezentowany podczas 4-minutowego wystąpienia.

Więcej informacji oraz dokładny program konferencji podany jest na stronie: http://tbb.kic-innoenergy.com/, gdzie można także zarejestrować się do udziału w konferencji